Kurumsal


Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sıtkı Eroğlu, 8 çocuklu Eroğlu ailesinin ilk çocuğu olarak 01.01.1953 tarihinde Aksaray’da doğdu.

1969’da İstanbul’a gelen Sıtkı Eroğlu Cağaloğlu’nda bir tekstil atölyesinde çırak olarak iş hayatına başladı.
1973 – 1977 yılları arasında askerliğini yapıp tekrar İstanbul’a dönüş yapan Sıtkı Eroğlu, 1978’de çırak olarak yanında çalıştığı ustasıyla ortak olarak tekstil sektöründeki çalışma hayatına kaldığı yerden devam etti.
1982 yılında da kendi atölyesini kurdu. İlk önce iç piyasaya fason olarak çalışan atölye daha sonra kendi markalarına üretim yapmaya başladı.

Ers Örme 1997 yılında ,Eroğlu Kardeşlerin Tekstil sektöründeki bir çok başarılı şirketlerden biri olarak ,Sıtkı Eroğlu önderliğinde örme konfeksiyon imalatı alanında ki yerini aldı. Ers Örme Şirketi eğitimli, dinamik ve profesyonel kadrosu ile İstanbul Avcılar ilçesinde kendi markaları COLIN’S ve LOFT ile beraber dünyanın önde gelen markalarına da hizmet vermeye devam etmektedir.

2012 yılında Düzce Gölyaka’da kurulan yeni bir tesis ile üretim ve çalışan sayısını arttırarak örme hazır giyim sektöründe daha kaliteli ve müşteri odaklı hizmet verilmesi hedeflenmektedir.


oduller

All our writers have gone through a check these guys out rigorous selection process, and this has allowed us to hire only the most qualified people to write your essays.

духи сержио тачинираскрутка сайтов googleуличная MMS-камеракоттеджи в лапландииавтобусные туры в болгарию из одессыкухонные весы ценаbest time for safari in tanzania

adrninKurumsal